1914 m. Lietuvos žinių, vasario 14 dienos numeryje, P. Rusecko straipsnyje "Kauno pilies bokštas" randų paminėta nežinoma Rudakio žemės pilį. Ištrauka iš minėto straipsnio:
"Kryžiuočiai savo tvirtovę (kurios liekanas mes dabar ir matome) statė ne toj vietoj, kurioj buvo lietuvių pilis. Butent: kryžuočiai savo pilį pastatė žemumoj, Nemuno ir Neries santakoj, lietuviai gi turėjo paproti daryti savo pilis ant kalnų. Pirmučiausia čia buvo ne viena pilis, bet visa eilė, visa sistema jų. Vyriausioji jų, be abejo, buvo Kauno pilis. Ji stovėjo toj vietoj ant Žaliojo kalno, kame dabar yra fortas, ant kurio visuomet plevėsuoja vėliava, būtent prie pirmosios miestelėnų gatvės, einant iš miesto Ukmergės plentu po kairės rankos. Tečiau jokių archeologinių prirodymų tam mano prityrimui nėra, nes toj vietoj daug kartų kasinėta, dabartinę tvirtovę bestatant. Savo prirodymus štai kuo remių: pirma kaip jau sakiau - lietuviai savo pilis darydavo ant kalnų; secundo iš šios vietos, kame dabar minėtas fortas, matyti panemuny žemyn Veršvių pilis, apie 2-3 varstai nuo to kalno; Pakelniškių pilis prie Panemunio miestelio, Nemunu augščiau keletu varstų; trečia pilis panery, Rudakio kaimo žemėj, vietoj, dabar vadinamoj Piekelkos karčiama. Taip pat Kauno, Veršvių, Pakelniškių ir Rudakio žemės pilis tvėrė vieną pilių retežį, kame apsuptieji tai sau pagelbėti galėjo, tai bent ženklus galėjo paduoti ir t. t. Per svarbi lietuviams buvo tai vieta, kad tik viena Kauno pilimi pasitenkinti!
Visas straipsnis: https://vietosdvasia.lt/kauno-pilies-bokstas/
Jokiame atlase, iš man prieinamų, tokio kaimo, minėtu pavadinimu neradau. Būtų įdomu surasti. Jei kas užtiksite kokios nors info, rašykite šioje temoje.