Žygiai čia pateiktais maršrutais?

Žygiai čia pateiktais maršrutais?

Keliauti svetainėje VietosDvasia.lt pateiktais maršrutais yra labai paprasta. Viskas ko mums reikia tai išmanusis telefonas ir jame įdiegta nemokama „Google Maps” programėlė. Jei jos neturite savo telefone, parsisiųsti galite paspaudę šia nuorodą Android telefonams, arba nuorodą, skirta IOS telefonams.

Sekantis žingsnis yra išsirinkti maršrutą, kuriuo norite keliauti iš mūsų puslapio kategorijos „Maršrutai„. Pasirinkus maršrutą, skaitome jo aprašymą iki nuorodos, tuomet spaudžiame nuorodą ir sekame tolimesnėmis instrukcijomis.

Maršruto pasirinkimas
Skaitome maršruto aprašymą iki nuorodos ir paspaudę ją sekame tolimesnėmis instrukcijomis.

Paspaudus nuorodą, atsidarys „Google Maps” programėlė, kurioje matysite žemėlapyje pažymėta tašką iki kurio Jums reikės nukeliauti, tad spaudžiame mygtuką „Nuorodos” ir pasirenkame maršrutą bei keliavimo būdą. Šiuo atveju, keliaujant iki maršruto pradžios taško, patogiausia keliauti automobiliais, tad renkamės automobilio ikonėlę ir spaudžiame mygtuką „Pradėti”.

Nuorodos
Atsidariusioje „Google Maps” programėlėje spaudžiame „Nuorodos” mygtuką.
Pradėti
Sekančiame žingsnyje, pasirenkame mums patogiausia keliavimo būda (automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis), ir spaudžiame pradėti.

Vadovaudamiesi nuorodomis žemėlapyje, vykstame link maršruto pradžios taško. Atvykę į pradžią, telefono naršyklėje skaitome aprašymą toliau ir spaudžiame sekančią nuorodą. Atsidariusioje programėlėje spaudžiame „Nuorodos” ir nepamirštame pasirinkti keliavimo būdo pėsčiomis arba dviračiu, priklausomai kaip esate nusiteikę keliauti.

Keliaudami nepamirštame įsijungti programelės garso, dėka jos, Jums nereikės pastoviai dirsčioti į telefoną, kadangi pranešimus apie artėjanti posūkį praneš pati programėlė. Jums beliks tik mėgautis žygio akimirkomis.

Pranešimai
Įsijungiame programėlės pranešimus telefone ir apie artėjančius posūkius mums bus pranešta.

Su žygiais susijusiais klausimais, įspūdžiais, patarimais bei kelionės nuotraukomis, kviečiame pasidalinti svetainėje VietosDvasia.lt esančiame „Keliautojų forume„.

Beje, priklausomai nuo Jūsų turimo telefono modelio, programėlės aplinka gali kažkiek skirtis nuo čia pateiktų pavyzdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *